Jump to content

privremena mirovina zbog PTSP-a


max mara

Preporučene objave

Zanimalo bi me dali je u hrvatskoj moguce dobiti privremenu mirovinu na recimo 1-2 godine sa diagnosom PTSP i napada panike.U njemackoj je moguce.(bila sam dobrovoljka 91 na slavonskom ratistu,kratko vreme-u odnosu na druge beznacajno).Osim toga voljela bi cuti kako si drugi ljudi pomazu protiv bolesti.Gdje je Ante Legija to znaju svi,ali znali netko gdje je Ruzica,Dusko iz Skabrnja,Mario iz Splita,Marinko -Lucicev? vozac

iz...Duvna?Livna? Sve Tigrovi 1. zagrebacke.

Imam slike ali imena se vise nesjecam. Voljela

bih cuti sta je s njima. Vjerovatno sam u pogresnom forumu,ali...svejedno lijepi pozdrav i velka pusa domovini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće je i kod nas dobiti privremenu mirovinu zbog PTSP-a. O tome odlučuju vještak i komisija u mirovinskom, a dalje ovisi o bolesti tj. ev. poboljšanju zdravstvenog stanja i kontinuitetu liječenja, godinama starosti te možete i izraziti želju tijekom vještačenja da Vam odrede privremenu mirovinu ukoliko ispunjavate uvjete za mirovinu. Dali će vještak uzeti u obzir Vašu želju, to je druga priča......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija