Jump to content

Naplata štete, naravno


oxydo

Preporučene objave

Poštovanje i pozdrav svima, molim vas pomoć.

 

Ovako,

Sudjelovao sam u pn i nisam kriv.

Prijavu štete pokrenuo sam preko svog kaska jer tad još nisam znao podatke vozača koji je skrivio pn. U osiguranju su mi rekli da ću svoju premiju moći regresirati nakon što oni regresiraju isplaćenu štetu od tog drugog osiguranja.

 

Problem je u mom osiguranju što me zavlače i nekorektno se ponašaju (ništa čudno). U gotovo dva tjedna meni se nisu uopće javljali, samo sam ja odlazio kod njih.

Još uvijek mi nisu procijenili da li se radi o totalnoj šteti (makar je očito da je totalka, to su mi čak i neslužbeno rekli).

 

Da li postoji zakonski rok u kojem su oni meni dužni poslati prvu ponudu? Jer, sudeći po načinu na koji se oni prema oštećenicima odnose, to bi moglo potrajati. Pet dana nakon prijave štete imali su komplementiranu dokumentaciju jer im je tad već ovlašteni servis faksirao detaljan popis oštećenja na automobilu.

 

Ne trebam niti napominjati da je iznos o kojem se radi jako velik jer se radi o potpuno novom autu.

 

Već sam ih u nekoliko stvari 'uhvatio' u kršenju zakona i laganju.

 

Najbolnije je to što ti nisi kriv, uredno si im platio nekoliko tisuća kn za full kasko (u nadi da će te taj kasko poštedit ovakvih stvari) a na kraju se prema tebi odnose totalno nekorektno i neprofesionalno.

 

Unaprijed se zahvaljujem,

pozdrav!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija