Jump to content

Kontrolni pregled


Ultramaratonac

Preporučene objave

Dobio sam rješenje za profesionalnu mrovinu 70/30 bez statusa HRVI (nisam predao zahtjev do 31.12.2005.). U rješenju mi piše da će se Kontrolni pregled obaviti u siječnju 2009. Nije mi jasno o kakvom se to pregledu radi, i da li to mijenja postojeće rješenje. Od ožujka 2006. liječim se po PTSP i imam tri dnevne bolnice uz redovite kontrolne preglede. Dragovoljac sam sa osobnim činom stožerni narednik. (Ovu poruku je sastavio ultramaratonac za suborca).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ultramaratonac je napisao:

Dobio sam rješenje za profesionalnu mrovinu 70/30 bez statusa HRVI (nisam predao zahtjev do 31.12.2005.). U rješenju mi piše da će se Kontrolni pregled obaviti u siječnju 2009. Nije mi jasno o kakvom se to pregledu radi, i da li to mijenja postojeće rješenje. Od ožujka 2006. liječim se po PTSP i imam tri dnevne bolnice uz redovite kontrolne preglede. Dragovoljac sam sa osobnim činom stožerni narednik. (Ovu poruku je sastavio ultramaratonac za suborca).

 

a zašto suborac ne preda zahtjev za hrvi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Suborac nije predao zahtjev za priznavanje statusa HRVI u zakonskom roku (31.12.2005.). Na forumu nismo našli informaciju da li se taj zahtjev može predati. Inače radi se o čovjeku prognaniku iz Baranje koji je u HV od ljeta ´91. i bio je sve do umirovljenja (siječanj 2007.). Molio bi Vas ako imate informaciju na koji bi način mogao predati zahtjev za ostvarivanje HRVI.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija