Jump to content

preblemi sa kaznom


Colin_Mcrae

Preporučene objave

daklem :D

 

jednog lijepog dana meni ovako bistrom i curi palo na pamet da se odemo provozat po jednoj okolnoj cestici sa nereganim autom jer je iduci dan trebao na tehnicki te reko, da se malo ispuse :D

medutim, nismo racunali da cemo naletit na idiota......enivej.

tako se mi vozimo, predemo sa nekih 80 tipa u unu, i on nam se pocne lijepiti...i nakon nekih 10 km ja skuzim da s tipom nije nesto u redu, i dam zmigavac, usporim, i spremam se okrenut kad me on prede ubaci se u moju traku, naglo zakoci, te ga ja refleksno krenem obici a on otvori na pol mog auta svoja vrata i zgrebe mene normalno jel..

a svoja vrata osteti.

i sad...

ja se zaustavio malo dalje, vidim tipa kako otvara bunker i sad pomislim vadi pistolj............ :-o

odem malo dalje zaustavim se kod kafica na javnom mjestu jel i dode frajer, izade van i pocne vristat i sad ga ja skoro lupim itd medutim ta cura me sprijeci...

enivej.

posto nisam mogao dobiti policiju krenuo sam ih autom obavijestiti a tipu sam rekao neka zapise moje tablice kao za svaku sigurnost.

i na pola puta presreo me policijski auto i ispostavilo se da mi je u meduvremenu, otpala zadnja tablica, imao sam dozvolu koja je istekla, i neregan auto..

i jos sam "pobjegao" sa mjesta nesrece :-o

pokusao sam objasniti ali normalno nisam uspio nisu htjeli saslusat...

i sad me terete,prema pozivu koji sam dobio, članak 177.st.5.ZSPNC..

sutra je rasprava pa vas molim za neki savjet..HVAJA :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako čini mi se ukratko, za ovo ćeš biti kažnjen a da ne možeš izbjeći, osim ako zastari

- upravljanje vozilom koje je bilo neregistrirano...

- upravljanje vozilom bez valjane vozačke dozvole...

 

što se tiče prouzokovanja prometne nezgode i bjega s mjesta nezgode vjerojatno je da ćeš i za to odgovarat, jer tu je tvoja riječ protiv riječi onoga u Fiatu, a činjenica da bez vozačke voziš auto koji nema tablica niti je osiguran neće doprinijeti tvojoj vjerodostojnosti...

 

inače suci obožavaju kada priča počne kako je ovaj post počeo...eto znam da nemam vozačku ni osiguranje ni tablice, ali se odlučih malo provozati...ostatak iskaza ti naravno neće ni malo povjerovati, radije reci da si morao negdje hitno ići pa si zato vozio...

 

inače nije sve negativno, zatraži da se sasluša cura s kojom si bio i policajci, pa i vještak prometne struke ako je bio na licu mjesta. Ako nije bilo vještaka istakni da nije moguće da si počinio nezgodu i da to nije moglo biti utvrđeno bez vještaka...i to je to...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija