Jump to content

napokon mirovina,ali jadna


Delta70

Preporučene objave

pozdrav svima.Prvo nesto o sebi:u rat otisao krajem 91.,hv,u ratu proveo 36 mjeseci,krajem95.odlazim u spec. pol.,tamo ostajem do kraja 98.,kada me demobiliziraju.Fali mi 20 dana do statusa drago.,pa ga nemam.prvo javljanje kod psih.99,nalaz f-43-1,u iducih par godina nekoliko nalaza psihijatara,cak i famozni psiho test MMPI,i po njemu teski ptsp.Tu onda prestajem,pokusavm raditi kod privatnika,kao pobjedit cu bolest.kod nasih vrlih privatnika radim nekoliko godina na minimalcu,vecinom na CRNO,koje ce mi kasnije donjeti jako mali PBV,0,4757.pocetkom 2005 pocinjem kontinuirano lijecenje,svaki mjesec kontrole,dnevna bolnica,odlazim u bolnicu dubravu,psihij,psih,daju pogorsanje u vidu f62.0.imam rvi 20% privremeno.Sve komisije prosao od prvi puta,SADA O RJESENJU.:dobivam prof, nesp. 30 vojno 70 civilno.imam cin iz specij. preveden kao stozer. narednik,11 godina staza.Referent mi u rjesenj priznaje cin i spec.pol.ali kontrolor ne priznaje spec.,kao vise vremena u hv.Znaci 1,50.I sada oni racunaju sve te faktore,vojni dio 1320 a civilni 435.za civilni dio zasluzan PBV,0,4757,U tablicama je postavljen kao 1,0.sta mi sada preostaje.MOLIM VASE KOMENTARE.zelim vam vise srece nego sto sam ja imao.I DA ,izadjimo na prosvjede na proljece,oni su se osigurali i za praunucad.pozdrqav :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žalosno , žalosno, mogu reći samo to a mogao bih reći puno toga, ali kada velim budem napadnut kako ja nekoga ne volim, što se može ovdje iz priloženoga foruma vidjeti. Nije mi jasno samo zašto mi branitelji šutimo. Ovo je primjer kako pojedini branitelji prolaze. Istina i to gorka istina.

Kolega ganjaj papire dalje i traži povećanje ja ti želim sve najbolje u tvojoj borbi

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija