Jump to content

činovi...


planina

Preporučene objave

nešto bih pitao...idem u mirovinu i trenutno mi se ista izračunava..djelatna sam osoba mup-a..ali jedan dio u ratu bio sam pripadnik i dvije pričuvne postrojbe hv-a....no međutim u mirovinskom sada traže da im se iz tih postrojbi dostave činovi...pa to je agonija..zvao sam ured za obranu u mjestu prebivališta i kažu da je jedna postrojba u osijeku(papiri)..te se traži pravni nasljednik za istu..a druga postrojba u splitu..i sada ja nisam pametan..po tome ja neču nikada dobit riješenje..dok oni nađu pravnog nasljednika,dok netko otvori spis,vrati dopis...pa neču vidjet riješenja još mjesecima..pa jel ima kakav rok taj mirovinski,da nemora čekat taj dio iz garde..da me umirovi sa policijskim zvanjem..koje je ujedno i povoljnije,jer sam u ovim postrojbama obnašao dužnost vojnik..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kolega imao sam sličan problem, rješio sam ga tako da sam od pravnice u uredu za obranu, odjelu za branitelje, saznao adrese pravnih sljednika moje brigade (konkretno 4) , te sam im poslao jedan dopis tipa ja sam taj i taj molim Vas da mi ... kao prilog sam im poslao neovjerenu kopiju potvrde ureda za obranu o sudjelovanju u DR odgovore sam dobio začuđujuće brzo mislim ukupno 10-15 dana te sam ih priložio uz svoj predmet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

o.k..budem probao..ništa me ne košta...otiči ču u ured za obranu,uzeti adrese,sastaviti dopise,poslati kopije statusa,postrojbe i vremena provedenog u postrojbi...ma da to riješim,ja sam u mirovini..niije neka 50-50,profesionalna..rvi imam..ali pomalo tražit čemo obnovu postupka..pa dok netko ne popustiiiiii

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija