Jump to content

rude i partneri


ANIKE

Preporučene objave

Bok...evo ja sam čula da Ivan Rude otvara u Splitu ured ali da traži pravnika s parvosudnim da mu taj ured vodi,nisam čula da još traži vježbenika...osobno sam pričala s njime o tome, dao mi je vizitku..Tako da za sad ništa od vježbenika u Splitu..

Inače,meni se čovjek čini skroz super i jako je iskusan i ugledan odvjetnik...poglavito u sferi stečaja i poslovnog prava tj. prava društava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Mozda se jos premisljaju :-D

 

A cuj .. jedna kolegica (koja je takoder ovdje na forumu) i ja smo u jednom uredu (inace mi se cine ful ok) nakon 2 runde testiranja + razgovor ostali u uzem izboru (5 od 70ak) i do dan danas ne bi znali jesu li odlucili i sto (a zadnje testiranje (treca runda) bilo je prije cca 5 tjedana) da ja prosli tjedan nisam slucajno sreo kolegicu - koja mi je rekla da je ona primljena ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ti reci, zar je takav problem bio javiti kandidatima da je netko primljen, pogotovo ako vas je tako malo ostalo u užem krugu.. Pa jedan obični mail ili barem telefonski poziv bi bio dovoljan. To ti je samo znak koliko te cijene i uvažavaju. Nema tu ni mrvice profesionalnosti. I nemaš razloga žaliti zbog tog posla, ne treba ti to. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Nigdje ne javljaju iako kažu da hoće nego jednostavno se sazna tko je primljen.

A što se tiče ovog odvjetničkog društva,zna li itko traže li vježbenika u Splitu i koji su uvjeti?

Čula sam da je tek odnedavno ured otvoren.

Postoji li ikakva naknada za vježbenike u ovom odvjetničkom društvu i kolika?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija