Jump to content

pravna pomoć u BiH


vesna55

Preporučene objave

Imam odluku CRPC u Bih o vraćanju stana u Bih srpski entitet.

Pošto je moj stan totalno uništen do sada nisam ostvarila to pravo. Na mjestu gdje je bio moj stan prethodno je bila stamb eno poslovna zgrada. Na tom istom mjestu počela je izgradnja ali sad samo poslovnog objekta. Investitor me upućuju da je opština dužna da mi riješi moj stan. Obratila sam se udruzi Vaša prava BiH i prihvatili su moj slučaj kao osnovan i podnijet će tužbu. Pošto živim kao podstanar u Federaciji i plaćam kiriju 300 km teško sastavljam kraj sa krajem. Kakvi su mi izgledi da od opštine prijeratnog stanovanja dobijem naknadu odnosno novac za kiriju sve dok mi prijeratna opština staqnovanja ne v rati stan ili da zamjenski stan sa pravom otkupa. Teško mi se snaći jer sam pravno neuka stranka, a do propisaq u Republici srpskoj je teško doći i ne snalazim se baš najbolje. Hv ala vam na pomoćii. Kome da se obratim u Sarajevu da mi pomogne. Molim vas odgovor. Kirija mi je 300 km a mirov ina 32o km pa pretpostavite kako teško preživljavam. Ko mi može pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija