Jump to content

Pomozite mojoj mami,molim vas!


rory

Preporučene objave

Moja baka (mamina mama) je umrla nedavno i ostao je stan koji se na ostavinskoj podijelio na pola između mame i njene sestre.Mama želi iznajmljivati taj stan, a njena sestra(teta) ga prodati...Trenutno mama nije financijski u poziciji da ju isplati kako bi njoj ostao stan,ali da li ona može nekako zaštiti imovinu od prodaje,tj.dati stan u najam bez njezine dozvole a da ljudi kojima iznajmljuje budu osigurani da neće biti izbačeni?

PLEASE HELP!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa dali ja mogu iznajmljivati Vaš stan bez Vaše dozvole? odgovor na moje pitanje je isti kao i na Vaše :-x

rory je napisao:

Moja baka (mamina mama) je umrla nedavno i ostao je stan koji se na ostavinskoj podijelio na pola između mame i njene sestre.Mama želi iznajmljivati taj stan, a njena sestra(teta) ga prodati...Trenutno mama nije financijski u poziciji da ju isplati kako bi njoj ostao stan,ali da li ona može nekako zaštiti imovinu od prodaje,tj.dati stan u najam bez njezine dozvole a da ljudi kojima iznajmljuje budu osigurani da neće biti izbačeni?

PLEASE HELP!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija