Jump to content

vještačenje u mirovinskom


neno-sime

Preporučene objave

Poštovani

Zanima me dali imam pravo tražiti vještačenje u drugoj županiji ili direkt u zagreb pošto smatram da u mojoj županiji ne radi kako treba. Radi se o obnovi postupka invalidne mirovine zbog pogoršanja stanja. Neznam kako to da vještak mada ima dokumentaciju o pogoršanju on opet donese rješenje da nema promjena, pa se ti žali pa ti oni u zg. pošalju da je prvostupanjski bio u pravu pa ti kažu na kraju idi na ustavni sud .

ŽALOSNO MOLIO BIH NEKOGA DA MI OBJASNI KAKO DA IZADJEM NA KRAJ SA MOJIM VJEŠTAKOM I MOJOM MUKOM

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neno-sime je napisao:

Poštovani

Zanima me dali imam pravo tražiti vještačenje u drugoj županiji ili direkt u zagreb pošto smatram da u mojoj županiji ne radi kako treba ...

 

O ovome smo već raspravljali na PF branitelja:

 

Citat:

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

neno-sime je napisao:

Zanima me dali mogu tražiti drugog vještaka i gdije, u nekoj drugoj županiji ili u Zagrebu pošto ovom nevjerujem

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

Prvostupanjsko vještačenje vrši vještak nadležne PS HZMO-a, a nadležnost iste određuje se prema prebivalištu podnositelja zahtjeva. Prema tome, dok si prijavljen u Zadru, za ocjenu je nadležan prvostupanjski vještak PS HZMO-a u Zadru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija