Jump to content

dohrana majke


BIKER

Preporučene objave

pomozite mi savjetom!

2,5 godina se brinem za staru majku koja je nakon raka dojke i teškog koštanog oboljenja bila pod mojom 24 satnom skrbi. Oporavila se i sasvim je pokretna.Njezinu mirovinu nisam koristila,već sam sve sama financirala. Moj brat je veliki poduzetnik i nije želi brinuti o majci niti financijski pomagati. Našla sam kupca za majčinu seosku kuću i to za astronomskih 27000 EURa,čime bih osigurala smještaj u ustanovu kad za to dođe vrijeme.Brat,kao suvlasnik nije to dozvolio ali i dalje nije htio sudjelovati u zbrinjavanju. Ne priznaje to što sam do sad ja brinula i traži od mene da i dalje brinem o majci. Suprug i ja smo u mirovini,oboljela sam na srce i živce i više nemogu brinuti o majci,pa sam je vratila u njenu kuću i rekla bratu da se nastavi on brinuti. Sada on sudski prodaje kuću na dražbi iako ne osporavam normalnu prodaju,a pošto je imućan kupit će kuću za mali novac, a time nije riješen status majke. Ša da radim? Hvala svima unaprijed : :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija