Jump to content

profesionalna 20-80


mister

Preporučene objave

dobio sam prof 20-80 u radnom sam odnosu,kolika je minimalna za profesionalnu i dali se minimalna uzima u obzir za vrijeme rada jer mislim da je po ovom ispod 1000 kuna a kad bi bila ta minimalna barem je nešto veća,dali da se žalim na omjer jer je baš loš i nezadovoljan sam ali strah me da i to ne ukinu mogu li?interesira me i točan izračun za 20-80 prof hvala svima unaprijed na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega da bi ti se izvršio bar približan izračun, trebaš dati neke podatke, npr. imaš li status dragovoljca, status Hrvi, da li si Hv ili Mup, koliko staža, eventualno koji čin imaš.....i još neke sitnice, a tek kad to sve posložiš onda ćeš vidjeti koliko bi trebao dobivati mirovine i da li bi se trebao žaliti, eto to ti je to, napiši navedene podatke pa bumo nekaj skalkulirali :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

još sam u radnom odnosu radim 13 godina i imam 2,5 godina rata,interesira me da li ako ostanem u radnom odnosu imam pravo na minimalnu prof umanjenu ili ... sta već ali u svakom slučaju neznam da li se žalbe na omjer isplate profesionalna mi je ok jer sam i dosta mlad ali omjer mi je nezadovoljavajući pun sam gelera dobivenih na prvoj crti i nisam zadovoljan usvakom slučaju pa me zanimaju sve opcije i potencijalni savjeti

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

po mom izračunu ispada negdje oko 2100,00 Kn, pazi to može biti nešto gore,nešto dole, ali mislim ne za puno, što se tiče omjera, mislim da ti je pametnije nastaviti dalje s liječenjem, skupiti novu dokumentaciju i ići na pogoršanje bolesti, ali opet kažem to ovisi o tebi samom, možda ti se još tko od iskusnijih kolega javi kojim savjetom, sretno :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija