Jump to content

Molim Vas savjet


GIGLI

Preporučene objave

Radi se o specifičnom slučaju sudskog spora oko iznosa alimentacije između mog supruga i njegove bivše žene. Uz sve probleme i sudska ročišta mislim da i druga žena ima pravo glasa pa bih prije nego dignem tužbu željela savjet od kompetentne i stručne osobe. Da li uopće imam pravo na tužbu ili ne? Zapravo mi treba samo savjet.

Radi se o maltretiranju (psihičkom) kroz telefonske pozive, ponižavanju pred djecom (koja žive sa svojom majkom) i koja mene izuzetno vole. Samo za usporedbu: moj muž ima plaću 2800 kn, ja 5100 kn. Ona je sada nakon donesene pressude ponovo uložila žalbu i ponovo sve ispočetka. Naime, ona traži 2400 kn po djetetu.

Više nije bitno da li će ona to dobiti ili ne, jer se meni narušava brak a i imam dijagnozu kronične bolesti (nije bitno kakve) koja je u alarmantnom stanju jer mi se zdravlje pogoršalo.

Znam da je možda ovo napisano zbrda zdola, ali neka mi netko pokuša pomoći. Da li ja imam prava tužiti nju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija