Jump to content

Rok 16.5.


silky

Preporučene objave

Ne vjerujem da ćeš dobiti rješenje par dana prije ispita. U pravilu se dobije najkasnije dva tjedna prije polaganja, a ne znam zašto tebi još nisu javili. Možda dobiješ danas ili sutra. Ja sam bila na seminaru prošli tjedan i rekli su da su rokovi za 8. i 9.5. popunjeni i da popunjavaju za 15. i 16.5., što znači da ćeš ići ili tada ili kasnije, prije ne, 100%. Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo danas sam dobio poziv za 16 ufffff vec me frka

 

i strucni dio mi je

 

upravno podrucje opće uprave - ostali poslovi iz područja opće uprave i oćih poslova

 

jeli netko ima konkretna pitanja vezano za ovo ili ako mu je to bilo stručno da me savjetu otprilike je prva moj spoznaja je bila da ce mi biti UREDSKO POSLOVANJE ali ovo kad gledam mogu me pitati bilo sto SSS sprema

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To sam ja imao iz općeg i to je Uredsko imao sa 2 pitanja sastavni dijelovi akta i napraviti primjer dopisa sa svim tim osnovnim dijelovima akta. a poslije me je pitala pečat kako se čuva, za šta se koristi prijemni štambilj. To je bilo iz posebnog ali te i uredsko pita i na usmenom uz ZUP i ZUS.

Ako dobro naučiš Uredsko nema problema kad ti kažem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija