Jump to content

Želim prolaz


lolla0202

Preporučene objave

Dragi moji supatnici, evo i mene da se pridruzim i da se pojadam, dobit cu samo mjesec dana slobodno i kad citam da su ljudi ucili po 3 mjesecai ne isli na posao dode mi da sve pustim i odustanem!

Ali, u meni si javio bijes i bas neki inat koji me vodi da se maknem iz primitivne okoline u kojoj jesam, u kojoj vlada ekipa polupismenih idiota i sprecava mlade da se usavrsavaju.

Zamisljam da mi cestitaju i da sam polozila iako lose stojim i to me drzi.

LJUDI MOJI-NEDAJTE SE, DA NIJE BILO MATIJE GUPCA JOŠ BI BILI U FEUDALIZMU!!!

:-o:-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

samo hrabro, osnove nauči, pa ako stigneš nabacuj detalje

ne zamaraj se s ovrhama, stečajem, ugovorima, sve to stigneš kada saznaš ispitivača

u upravnom, znati nabrojati lijekove, ne moraš učiti sve razloge i postupanja suda

u zpp-u rijetki pitaju ponavljanje postupka

zoo ti je super za šetu

nasljedno po skripti ako imaš

građansko, gpp, kpp, kazneno - nauči

oragnizaciju i ustav - čitaj svaki dan po malo, poslije ti je lakše te nabrajalice složiti u glavi

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

joj, komisija uvijek ide na net oko 15. i nikako ne možeš saznati prije, mislim da čuvaju popis kao svoj život

 

da, pripremi se da taj dan kada ti objave komisiju od šoka više ne učiš

nisam vjerovala, ali jednostavno ne znaš od kuda bi krenuo i to je dosta stresno

onda slijedeće jutro kreneš učiti samo što sada imaš viziju nekih bitnih pitanja koje tvoji ispitivači pitaju

imala sam pitanja po ispitivačima, kada ih isprintaš ispadne za svakog po 10 strana i to je previše podataka

 

zato, na legalisu si pogledaš pitanja sa zadnjih par rokova i po tome se ravnaš

 

i naravnio, ponavljaš koliko možeš, stigneš, znaš

ja sam na dan ispita učila do 3, a ispit je bio u 4

 

neke stvari volim odgađati, pritisak je moj najbolji prijatelj : )

 

imala sam 3 mjeseca, od toga sam prvi provela u negiranju činjenice da moram učiti

 

ako imaš skripte s faxa, knjigu iz uprave, ztd, zakon o radu, bilo što po čemu si učila, šarala, mozak ti prepozna tekst, boje flomastera, sjetiš se iako je prošlo vremena

 

sve po čemu si prije radila jako dobro dođe da ne gubiš vrijeme na podcrtavanje, upoznavanje s papirima

 

p.s. toliko sam se ustrtarila, da sam htjela dati otkaz i učiti do Božića, vjeruj mi nikada ti nije dosta vremena : )

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija