Jump to content

odgovorite


klebara

Preporučene objave

što je:

 

od januara do oktobra mjeseca 2007. godine, iz servisnog prostora d.O.o «xxxxxxxxxxx» vlasnika oštećenog Z. S. u ul. xxxxxxxxxxx., u xxxxxxx BiH, koristivši nepažnja zaposlenih, protivpravno, sukcesivno iznosio skriveno računarske komponente malih dimenzija, ukupno 26 komada računarskih memorija i 14 komada računarskih diskova ukupne vrijednosti 2.825,00 KM, a potom ih, skidajući sa njih naljepnice sa serijskim brojevima, prodavao oštećenom Z. S., T. D. i M. D., govoreći da ih nabavlja povoljno od nekog malog iz Beograda,

 

dakle, tuđu pokretnu stvar oduzeo drugom s ciljem da njenim prisvajanjem pribavi sebi protivpranu imovinsku korist,

čime je počinio krivično djelo - Krađa iz člana 280. stav 1. KZ Brčko distrikt BiH, ........ ali nisam nista od toga uradio i lazno svjedoce svi,uzeo sam advokata i covjek ne shvaca optuznicu "KAKO NEKO 10.MJESECI MOZE DA KRADE STVARI A DA GA NIKO NIJE PRIMJETIO???pa ako moze neka neko prosudi sta bi ovo trebalo da znaci :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa lijepo npr. svaki dan idem u trgovinu i ukradem svaki put kutiju keksa i prođe 1 god i nitko me ne uhvati i na inventuri fale keksi i naprave zamku i uhvate lopova. vjerovatno je tako u vasem slučaju jer ako ukrades nesto ne mora znacit da te nece nikad uhvatiti ako te ne uhvate baš onog trenutka prilikom same krađe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma problem je u tome sto nije nista ukradeno,ali poslovao sam sa tim covjekom 5 godina ja sam dobijao stvari jeftinije (tj. bez racuna)i imam 5 svjedoka koji su od njega uzeli neke stvari a nije im dao racune, ja od njega sam sve kupio i sam je se hvalio da sam mu najjaca musterija....a sto se tice advokata ja mislim da ne grijesi jer je bio 5 godina sudija i 3 godine javni tuzilac,a sada je advokat samo za kaznena djela

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija