Jump to content

Višemjesečna šutnja ?


tipkovnica

Preporučene objave

Mene zanima ...kome prijaviti - višemjesečno - neodgovaranje državnih službenika .Naime riječ je o rješenju za školovanje djeteta sa posebnim potrebama.

 

Nakon 10 mjeseci još nam nije stigao odgovor - a ispriku zbog propusta ( neodgovaranja) smo dobili.

 

Komu se takvo što uopće prijavljuje i dali je moguće da se državni službenici u Ministarstvu mogu ovako ponašati i biti nesankcionirani za to ?

:hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ravnatelj Uprave za inspekcijske poslove i upravni nadzor

Marijan Kajmak, dipl. iur.

telefon: +385 1 4813 532, faks: +385 1 4813 541

 

iako, nisu baš preažurni ako im baš i ne odgovara....

 

Btw. najvjerojatnije je zapelo kod organa nadležnog za školstvo (lokalna samopuprava) županijski/gradski ured nadležan za školstvo koji je trebao izdati rješenje, a temeljem rada predhodno oformljene komisije, a tu mzos baš i ne može previše.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dužni su bili riješit problem i poslat dijete u školu :-P

 

No ...pa nismo dobili uvažene papire od dvije tri inspekcije agencije za odgoj i obrazovanje ..

I nažalost,kad smo došli u kontakt sa Prosvjetnom inspekcijsom .ona ( inspektorica ) je to proslijedila na socijalno da odreagiraju- a ovi kažu da nemaju onii nadzor...i onda smo u razgovoru otkrili da su inspektoru dali papire koji nemamju veze sa nama i našim problemamom ...da to moraju sredit ovi iz MZOŠ - ovi iz Mzoš kažu da ide nova ionspekcija da budemo strpljivi - al da se malo toga tu može-da tražimo drugu školu .... A gadi mi se više pisat o ovom.

 

Pošto je već drugu školsku moj dječak kod kuće - a oni se igraju ping-ponga - komu ću ja to lijepo sve skupa prijavit i to od onog najmanjeg u lancu do onog najvećeg ?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, ako ne ide drugačije...

Doduše, svi su oni jako umilni i slatki dok je na riječima, a kad trebaju to isto staviti na papir onda i nisu jako brzi...

Bilo bi lijepo "razloge" staviti na papir s potpisom: oni vama ili vi to isto nadležnima. Jer, vrijeme prolazi, a dijete nema od slatih riječi i kvazi-razumijevanja ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ... I uzalud ja to tražim od njih da mi stave na papir... uvijek mi se pod nos stavi neka nova inspekcija ili nadzor ...pa će onda.Sad su poslali neke iz Rijeke ...navodno - ova što je dosada išla je u sukobu interesa . :-o

 

A mi smo pisali svima ...u državnoj upravi znaju da je mali doma i - ništa ....

 

ma sramota ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija