Jump to content

Klier


Franoš

Preporučene objave

malo niže na legalisu već ima tema Klier (29.02.2008.)-pišu da je dosta dobar i ugodan ispitivač.tako sam i čula od nekih ljudi što su ga slušali, ali nitko nema pitanja. to je sve što sam dosad o njemu doznala, ako doznam još nešto napisat ću, pa i vas molim ako nešto doznate da objavite ili mi pošaljete na adresu: dgm77737@yahoo.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

nisam slušala ispit nego sam ga polagala.šta se tiče gospodina Kliera mogu reći da je to najdivnije ljudsko biće koje sam u životu srela.

Kao prvo ima ljudski odnos, pun je razumijevanja i strpljenja za razliku od ostalih.

pita opći dio, a iz postupka najbitnije stvari, optužni prijedlog, optužnicu, žalbu, izvanredne pravne lijekove, nezakonite dokaze. pa čak i ako se u trenu ne možete svega sjetiti on pomogne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se s kolegicom... Klier je vrlo ugodan čovjek, pomaže, uglavnom može se nešto i ne znati.

Inače što se tiče pitanja, htjela bih naglasiti da voli nabrajanja (tipa apsolutno bitne povrede kaznenog postupka) i čeka da kandidat sve nabroji. Ipak, moram naglasiti da pomaže ukoliko se zapne.

 

Pitanja (koliko se sjećam): pita naravno nešto u vezi presude, kaznena djela iz te glave i sl., načela kaznenog prava, pokušaj, nužna obrana, kaznenopravne sankcije, namjera, nehaj, nabrojati sigurnosne mjere, teorija ubikviteta, pomaganje, supočiniteljstvo, načela zkp-a, nezakoniti dokazi, načelo ne bis in idem, razlozi za žalbu, povreda KZ-a kao razlog za žalbu, apsolutno bitne povrede odredaba kaznenog postupka. To je sve čega se sjećam. :misli:

 

Sve u svemu :palac: !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija