Jump to content

Molin vas pomoc


Pohlepa

Preporučene objave

POZZZZZZ svima ime mi je valentino i zivim u splitu - upisujem pravo za tjedan dana, smjer upravni studij(strucni)... pa me zanima koji su poslovi(u struci) za mene otvoreni nakon diplome i kolika je placa u tom odredenom poslu... i naravno mogucnost daljnjeg skolovanja naravno

:-)

molin vas ko boga pomozite mi ..

ispricavam se sto upadam s glupim pitanjima .

koristija sam google ali nikako do odgovora !:-?

 

Volim vas sve samo molin vas POMOZZZITTEEEE

 

:tuzan:

 

inace forum je ludilo ... masu info-a sadrzi ..

 

ADMINI svaka cast

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

radije upiši diplomski studij.. veće su mogućnosti..

 

ovako su ti mogućnosti da se zaposliš kao upravni referent u državnoj upravi (grad, županija), komunalac, zavod za zapošljavanje itd.. puno manje mogućnosti nego kad si magistar prava, onda se možeš baviti (kasnije) odvjetništvom, biti sudac, ili možeš raditi kao pravnik u nekoj tvrtki itd..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da sam bar brucošica! nema te sile zbog koje bi upisala pravo! pa i ko magistar imaš super jadne šanse za zapošljavanje, a da ne pričam o upravnom smjeru... ako možeš imalo birat, izaberi nešto drugo, jer ko prakvnik, teško da ćeš više kad završiš razmišljat o plaći, najčešće moliš da te prime besplatno, samo da radiš i da ti ide staž zbog pravosudnog... naravno da ima srećkovića, koji se neće složit sa mnom, i samo kažem-blago njima...jer ja, ko jedan od najboljih studenata u generaciji u osijeku, dan danas ne radim, a prošlo je već više od 2 godine od diplome....i nemojte mislit da sam zabušavala u međuvremenu, bila sam na svim živim natječajima i bližoj i daljnoj okolici... :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija