Jump to content

pomoc za zalbu zbog kazne za parkiraje


oooopa

Preporučene objave

Parkirao sam na prilazni put iza svoje zgrade,uz zid jer u mojoj ulici i u ulicama pored nije bilo slobodnog parkirnog mjesta i pri tom nikome nisam onemogucio prolaz.Na boku te iste zgade,isto na prilaznom putu,su bila pakirana vozila,kao i na ulazu u garazu s prednje strane zgrade.U ulici paralelnoj s mojom udaljenoj sto metara vozila su pakirana uzduz ulice po sredini ceste,i nitko nikada to nije sankcionirao!Ako oni nemaju gdje i parkiraju na cesti kako mene netko moze kazniti?!Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

ako vas policajac nije zatekao na mjestu događaja već napisao kaznu i ostavio pod brisač, ili vam je stigla naknadno, evo recepta koji uvijek prolazi: Ja nisam parkirao automobil na tom i to mjestu, jer se njime služe i drugi članovi moje obitelji a ja ne znam tko je od njih navedenog dana parkirao automobil baš na usrani prilaz! Budući da sud ne može utvrditi da ste baš vi počinili prekršaj postupak će biti obustavljen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija