Jump to content

molim pomoć


tania

Preporučene objave

nakon očeve smrti, kuća je podijeljena u ovako 12/24 majčin dio, 4/24 bakin, 2/24 za svako od četvero djece.Dakle, ja imam 2/24. Kuća se sastoji od prizemlja i potrkovlja, s tim da smo oduvijek živjeli u prizemlju a potkrovlje nikada nije uređivano. Majka, brat i ja smo do nedavno živjeli u prizemlju skupa, ostali ne žive u kući. Ja sam dignuo kredit i u potpunosti uredio gornji kat gdje trenutno živimo ja i jedan brat. Nakon što odlučim od tamo iseliti i ako se nađem u situaciji da se kuća prodaje mogu li tražiti da mi se isplati što sam u kuću uložio s obzirom da bi razlika u cijeni kuće prije i nakon uređenja bila drastična. Što ako brat jednog dana odluči useliti se gore, mogu li od njega tražiti da mi plati dio koji sam uložio u stan prije nego se useli jer on nije uložio ni kune. (recimo 10000eura/12=833 po osobi) Ili bi mi preostalo samo da iz stana povadim laminate, pločice, stolariju i sve što se da skinut samo iz inata i očaja što nemogu naplatit svoje potraživanje. Jer, on kad bi htio živjet u svoje 2/24 trebao bi uložit u njih.Nadam se da netko ima odgovor na ovo i da shvaća pitanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija