Jump to content

pomoc od nase policije svagdasnje


tajna

Preporučene objave

Zanima me sto se dogada prilikom nasilja u obitelji,gdje naravno u vecini dokazanih slucajeva stradava zena (bez uvrede jacem spolu)i sad pri prvoj prijavi tog dogadaja uz predodbu dokaza ozljeda policiji,oni prijavljuju i jedno i drugo centru i salju papire na sud u svezi clanka 4. ak sam dobro shvatila to je o nasilju zar ne?Moze li mi tko objasnit sto se dalje dogada? Naravno postoji i druga prijava policiji za prijetnju i strah za svoj i djetetov zivot medutim pri dolasku policije i pitanja sta da se radi njihova je izjava da svak u svoj kantun ida ne iritiramo jedno drugo i da ce intenverirat ponovo jedino ak susjedstvo reagira?Sad vi meni recite ak itko zna pravno sto da se radi jer po odvjetniku pri drugoj prijavi trebalo je nasilnika sprovest na 24 sata .Inace nasilnik je bivsi policajac

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, pored danasnjih zakona i uvjeravanja il pokusaja zavarvanja zakon je jedno a praksa drugo.Vec je bilo podrugljivog zasmijavanja od strane sluzbe nase zakonske,na zalost na sve trube se pise o zastiti zena i dijece al praksa govori drugo,ne znam zasto danasnje drustvo izglasava zakone kojih se ne drzi,il i ovdje vrijedi zakoni se donose da bi se ih krsilo!!!!!

Na zalost iz svog iskustva govorim :cujte draga gosp. ona je ipak masa kolega! Pa zar i za njih ne vrijede zakoni za koje su placani iz depa nas malih? Na zalost sigurna kuca ne dolazi u slucaj jer to bi znacilo ostavit poso i djetetovo skolovanje negdje drugdje i pored sveg ostalih da prostite s.... ne mogu mu priredit jos jedan sok.Znam zvuci sebicno,jer dijete treba sklonit od bilo kakve stresne situacije jer sam razvod roditelja je sam pi sebi stresan,al odvajanjem od ostale rodbine i njegovog drustva mislim da bi mi bio jedan veliki minus u mrvicinim ocima.Ne znam al dobila sam savjet da sve prijavim sluzbenim dopisom ministarstvu,al bojim se da pokrenem lavinu iz koje se necu moc lako izvuci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga Tajna, ovako ne ide. Djetetu također nije ovako dobro, a ako vam je i život u opasnosti što reći?!?

Nešto se mora napraviti. Možda dopis ministarstvu nije loša zamisao, jer već ste u lavini iz koje se teško izvući :-(

Normalno bi bilo da je muž nasilnik po kratkom postupku smješten u zatvor na minimalno godinu, ali ni ono što zakon određuje se ne provodi :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hm lavina?To ste u potpunosti u pravu,i ova spomenuta godina zatvora na svoju zalost, zvuci vise neg preljepo al vjerujte mi bila bi zadovoljna i sa ovih 24 sata dovoljna ak nista bar kao upozorenje covjeku, a meni i slicni meni i mojoj situaciji utjeha da se zakoni primjenjuju i da stvarno ima nade i istine u ovoj pravno-nepravnoj drzavi,koja tvrdi da cini sve kak bi nas zastitila u obitljskom nasilju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno, to bi bilo više nego važno i potrebno. No, izgleda da smo došli, nakon teških muka, tek do toga da se slovo zakona promijeni, ali ne i do toga da se istog slova zakona nadležni počmu držati :-(

Ne znam kakva je Vaša situacija trenutno, jel Vam glava u torbi svaki dan. Ako jest, treba se negdje maknuti jer očigledno nema zaštite od onih koji bi je trebali po zakonu pružiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija