Jump to content

nasljedstvo


navina

Preporučene objave

Prvo sam dijete u familiji,ali pošto sam rođena žensko moji me baš nisu nikada poštivali,te su me odlučili razbaštiniti.Sada imam 34 godine i trenutnoi imam problema sa pronalaženjem posla,(radim povremene i sezonske poslove),a roditelji mi naravno ne žele pomoći(kao što nikada i nisu,iako su dobrostojeći).Mene zanima postoji li nekakav zakon koji štiti prvo dijete,tj da usprkos njihov odluci da meni ništa ne ostave ja ipak nešto dobijem?

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebalo bi malo dublje ući u problematiku vašeg upita (bez ljutnje, al baš ne vjerujem da su vas lišili nasljedstva samo jer ste žensko dijete) pa bi o tome ovisio i adekvatan odgovor.

 

U pravilu vas ne mogu lišiti nužnog dijela nasljedstva, ali iznimno je i to moguće ukoliko ste bili grubo nezahvalni prema ostaviteljima.

 

I još jedna stvar, dobronamjerna opaska - ne krivite roditelje jer ne možete naći posao, ipak ste vi žena od 34 godine. :namiguje:

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija