Jump to content

pomagajte, žena će me uništiti!


VKK

Preporučene objave

U braku sam 6 mjeseci.(nemamo djece ,niti je na putu)Prije mjesec dana podnio sam zahtjev za razvod braka zbog neoprostive radnje moje supruge. Živjeli smo zajedno u mom stanu koji sam kupio 4 godine prije sklapanja braka. U trenutku kada se dogodio slučaj zbog kojeg se razvodimo ja sam se iselio iz stana i otišao kod roditelja jer je situacija bila previše napeta.

Budući su trenutno godišnji odmori svi papiri koje sam predao odvjetniku stoje.U međuvremenu moja supruga živi u mom stanu i nema se namjeru iseliti.Ne bi želio upadati u stan na silu jer je sklona ekscesima ,već sam predao zahtijev za iseljenje koji također čeka kraj godišnjih odmora.

Mogu li je na ikakav način iseliti iz stana prije ročišta?

Supruga nije u radnom odnosu, već sam plaćam rate kredita za stan i ostale troškove.(još jedan kredit)

Šta bi trebao učiniti da ubrzam razvod jer ona neće pristati na sporazumni razvod. Supruga ima utjecajnog oca koji je štiti, te već šire glasine da sam je zlostavljao u braku.

Postoje indicije da je trenutno u vanbračnoj vezi. Da li bi trebao nabaviti dokaze o tome i hoće li mi to ubrzati razvod.

Imam i snimku njenog priznanja te neoprostive radnje zbog koje se razvodim. Može li mi to pomoći?

 

Unaprijed svima hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne trebate paničariti,jer od toga nikave koristi nemate,a nema ni razloga za takvo ponašanje.

 

Sreća je da nemate djece,pa će i sam razvod kraće trajati.

Iseliti je možete samo nakon pravomoćne sudske odluke po zahtijevu koji ste podnijeli.Nebitno je što je vrijeme godišnjih odmora,vaš odvjetnik isto mora dostaviti sudu sada, kako bi prije došli na red.

 

Stan je bio vaše vlasništvi i prije početka braka ili je isti kupljen na kredit koji se otpalćivao i za tih 6 mjeseci braka?

 

Supruga je bez zaposlenja i nema izgleda da se u dogledno vrijeme zaposli?

 

Sve ovo što navodite u vezi uzroka razvoda nije bitno.

Bitno je jedino da su vaši odnosii poremećeni i da nema izgleda da se isti normaliziraju.Sud će na osnovu te ćinjenice brak razvesti.

Ako se vaša supruga ne složi s razvodom onda će vas sud u postupku saslušati kao stranke,pa možete tada iznositi sve što ste naznačili ovdje.Sud ne sudi o moralnosti nečijih postupaka u braku već utvrđuje da li se određeni brak može ili ne može održati...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Šta bi trebao učiniti da ubrzam razvod jer ona neće pristati na sporazumni razvod. Supruga ima utjecajnog oca koji je štiti, te već šire glasine da sam je zlostavljao u braku.

 

Unaprijed svima hvala

 

Ukoliko ćete razdvojeno živjeti, sud će bez obzira na njeno protivljenje i utjecaju moćnog oca, po sili zakona razvesti brak.

Stan ukoliko ste imali prije stjecanja bračne zajednice ostaje vama.Good luck

Mike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija