Jump to content

Sporazumni


amh70

Preporučene objave

Sa poslodavcem sam potpisao sporazumni raskid radnog odnosa .Međutim ne pridržavaju se napisanog u ugovoru oko isplate plaće i vraćanja dokumenata.U ugovoru je točno naveden datum isplate i vraćanja dokumenata,znači valjda baš taj dan ili postoji neki zakonski rok.

Šta napraviti već je prošlo 6 dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

amh70 je napisao:

Sa poslodavcem sam potpisao sporazumni raskid radnog odnosa .Međutim ne pridržavaju se napisanog u ugovoru oko isplate plaće i vraćanja dokumenata.U ugovoru je točno naveden datum isplate i vraćanja dokumenata,znači valjda baš taj dan ili postoji neki zakonski rok.

Šta napraviti već je prošlo 6 dana.

 

Je li u sporazumu ugovoreno da su sve tražbine isplaćene i da se stranke odriču prava na pobijanje zaključenog sporazuma? Jer, ako je, onda si u nezavidnom položaju. A ako nije, dalo bi se nešto napraviti. Za početak, priprijetiti tužbom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U ugovoru koji je potpisan tjedan dana prije prestanka radnog odnosa, točno piše datum kada mi moraju vratiti dokumente i isplatu.To se poklapa sa zadnjim radnim danom.

Piše da moram vratiti zadužene stvari tako da nemamo nikakvih potraživanja,ali samo za zadužene stvari.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija