Jump to content

Nastavak farse oko šlaćanja osposobljavanja


lgmonit

Preporučene objave

Poslodavac me tereti da mu platim troškove osposobljavanja koje je imao. U ugovoru o radu sam pristao na plačanje svih troškova. Sada kaže ovako: Ukupna cijena certifikata 32000 kn, i to puna cijena bez obzira što se s njimaposlodavac koristi 3 godine ( pristajem platiti) ukupna cijena dnevnica koje sam dobio za dane provedene ne obuci oko 8000 kn ( pristajem platiti), Ukupni putni troškovi oko 2000 kn ( pristajem platiti), plaću koju sam dobio za vrijeme provedeno na obuci i to bruto plaću , više puta po tjedan dana( E to ne želim platiti). Dogovorio sam vraćanje cifre u 18 mjeseci, ali mi ne žele dati te certifikate da ih koristim tih 18 mjeseci, jer kaže da su njihovi dok ja sve ne otplatim. Dali mogu zadržati certifikate koji su na moje ime dok ih sve ne otplatim. Ili bi mi ih morali dati, ako sam već s njima sklopio sporazum o naćinu vraćanja iznosa. E da , i dali sam trebao pristati da im vratim dnevnice i putne troškove. Pogotovo jer nisam bio obavješten o visini troškova sve do odluke da dam otkaz. Dali me je poslodavac morao prije svakoga slanja na certifikate obavjesiti koliko će to koštati?

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija