Jump to content

kad mogu na ispit


priroda

Preporučene objave

pozdrav! molim vas da mi netko objasni kad mogu najranije izaći na pravosudni ako sam kao odvjetnički vježbenik počeo raditi 10.5.2007. Koliko sam shvatio, na rok u 11. mjesecu ne mogu izaći, iako 10.11. stječem pravo. a mogu li u 12.? do kad treba poslati prijavu za rok u 12. mjesecu? Ako sam dobro shvatio, ispada da ne mogu ni u 12. zbog tih famoznih 45 dana. što bi značilo tek u prvom mjesecu. Nadam se da nisam dobro shvatio :) pomozite plizz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

priroda je napisao:

pozdrav! molim vas da mi netko objasni kad mogu najranije izaći na pravosudni ako sam kao odvjetnički vježbenik počeo raditi 10.5.2007. Koliko sam shvatio, na rok u 11. mjesecu ne mogu izaći, iako 10.11. stječem pravo. a mogu li u 12.? do kad treba poslati prijavu za rok u 12. mjesecu? Ako sam dobro shvatio, ispada da ne mogu ni u 12. zbog tih famoznih 45 dana. što bi značilo tek u prvom mjesecu. Nadam se da nisam dobro shvatio :) pomozite plizz

 

stječeš uvjete 10.11.2008. g.

 

potvrda HOK-a ti ne smije biti datirana prije 11.11.2008. g. znači ako ga prijaviš u jedanaestom mjesecu 2008. g. , najraniji rok na kojem možeš polagati pravosudni je u siječnju 2009. g. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija