Jump to content

obračun porodiljne naknade nakon neplacenog godisnjeg odmora


palma13

Preporučene objave

Postovani, mene zanima proces obracuna porodiljne naknade nakon neplacenog godisnjeg odmora. Moja prica je sljedeca: 6 godina sam zaposlena u jednoj firmi, do 25.9.2007 bez prekida. 25.9 2007. sam uzela godinu dana neplacenog odmora i sad kada sam se vratila na posao (povratak je bio 1.9.2008.) ostala sam trudna. moj ginekolog bi htio da zbog komplikacija idem na cuvanje trudnoce, no mene brine naknada. S obzirom na godinu dana neplacenoga, koliku bi porodiljnu naknadu mogla imati. ILi, s obzirom da radim uredski posao, ja bi pokusala sto dulje raditi kako bi dobila taj neki svoj prosjek place kao porodiljnu naknadu(naravno, ako za tu soluciju pridobijem "dozvolu" ginekologa).

Koliko bi u tom slucaju trebala raditi da bi dobila porodiljnu naknadu u visini iznosa place.

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

6, odnosno 7 mjeseci (6 isplaćenih plaća), no dobro pogledaj koliko imaš staža osiguranja u posljednjih 12 mjeseci, odnosno 18 mjeseci, jerbo to je nešto što bi ti moglo "pokvariti" prosjek, jer pretpostavljam da si za to vrijeme neplaćenog bila odjavljena.

 

No, samo ti slušaj svog doktora, to je malo bitinije od ove zavrzlame.......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija