Jump to content

stranac i lazna prijava policiji


Mozeli

Preporučene objave

Dobar dan. Dosla mi je u posjet prijateljica.Nikad je ne prijavimo kad dode na par dana, jer kad ja odem kod nje ja se netrebam prijaviti.Inace je iz Francuske. Imali smo obiteljski eksces i druga strana prijavi nju i nas totalano lazno da radi ovdje, da se tuce okolo itd... Dode policija i kaze da nema prekrsajne prijave, jer nema osnove.Medutim nakon 5 dana kuca policija na vrata sluzba za nelegalne migracije. Mi u soku prijateljice na svu srecu nema. Ja je odmah odem prijaviti i saznamo da ovi ludaci s druge strane zovu policiju i govore kako se ona tuce okolo itd. ikao policija kad je dosla nije ni podigla prekrsajnu prijavu.Otisli smo na policiju, nju prijavili, policajka kaze da je za njih slucaj zavrsio jer nema dokaza,ali da nezna sto se dalje moze desiti. I sad mene zanima dali je sad sve gotovo ili policija moze opet nesto napraviti ili ovi ludaci?Mala se boji nezna jeli joj ovo uslo u dosije ili nije?Da ode kuci?Kontaktirala je amabasadu itd.Mislim sve same lazi,ali nasa je policija korumpirana pa se bojimo.Ovaj covjek ima veze u njoj.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija