Jump to content

T COM mobile, neiskorišten račun


anonimno

Preporučene objave

molim pravni savjet, u svezi sljedece situacije:

sklopio sam ugovor s ht-om na tarifni model 700kn s tim da je od mene isti dan izjavom kod javnog biljeznika jedna druga osoba preuzela obaveze izvrsenja svih obaveza po tom ugovoru i pruzela mobitel i broj, no u medjuvremenu nije izvrsila mjesecne uplate od 700kn(jer nije ni koristila mobitel, al to je stvar te osobe). i sad sam ja pred sudskom tuzbom od ht-a za ukupno dugovanje za citav ugovorni period..sto napraviti

1. tuziti tu osobu u zasebnom sudskom procesu i traziti naplatu obaveza kojih se obavezao izjavom kod javnog biljeznika ili

2.cekati pocetak mog sudskog procesa pa na sudu iznijeti situaciji, da li bih se ondje uvazila odmah ta izjava pa daljnji tijek sudenja prenio na tu drugu osobu..unaprijed hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

na sudu vam se takav prigovor zasigurno neće uvažiti obzirom da ste vi u ugovornom odnosu sa ht-om, eventualna potraživanja od strane 3. osobe možete na temelju tog vašeg sporazuma potraživati u zasebnoj parnici. Spor će te zasigurno izgubiti, no probajte se nagoditi pa plaćajte u malim ratama dok ne izborite svoja potraživanja u drugoj parnici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija