Jump to content

Produljeni porodiljni dopust


ivana_b

Preporučene objave

Zaposlena sam kod jednog obrtnika na neodređeno vrijeme. Otišla sam na porodiljni ali i dobila produljenje porodiljnog do dijetetove druge godine života zbog usporene motorike zbog čega smo morale ići na terapije. Dijete mi sada ima 21 mijesec i sve je u najboljen redu, samostalno hoda i ne treba više ići na terapije. Ja imam priliku za drugi i bolji posao, pa me sada zanima dali ja uopće smijem prekinuti produženi porodiljni s obzirom da mi ga je odobrila komisija. Pa ako se netko našao u sličnoj situaciji molim da mi odgovori?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ivana_b je napisao:

Zaposlena sam kod jednog obrtnika na neodređeno vrijeme. Otišla sam na porodiljni ali i dobila produljenje porodiljnog do dijetetove druge godine života zbog usporene motorike zbog čega smo morale ići na terapije. Dijete mi sada ima 21 mijesec i sve je u najboljen redu, samostalno hoda i ne treba više ići na terapije. Ja imam priliku za drugi i bolji posao, pa me sada zanima dali ja uopće smijem prekinuti produženi porodiljni s obzirom da mi ga je odobrila komisija. Pa ako se netko našao u sličnoj situaciji molim da mi odgovori?!

 

nisam bila u toj situaciji, ali mi je rečeno da se dopust z anejgu djeteta može prekinuti..

ako vam u papirima piše da je djetetvo stanje poboljšano znatno te je ovlašteni liječnik zaključio da ne mora više ići ni na kakove kontrole i vježbve, onda možete prekinuti dopust, jer je plaća sigurno veća od naknade i dječjeg doplatka kojeg dobijate..a samo zdravstveno stanje, odnosno rekli ste da je u pitanju motorika, je ok, ne vidim razloga da dopust prekinete...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija