Jump to content

pravi odgovor


splitska

Preporučene objave

molim za pravi odgovor.ja sam strankinja i tako vas molim ako pišem pogrešno,oprostite.

suprug mi je umro prije malo više od 6 god.ja i 2 sina su ostali iza njega kao nasljednici.s jednim imam kontakt a drugi sin ne želi nikakvog razgovor.u vezi nekretnina koja je podiljena na nas 3 ima dosta problema.njih dvojih ne žele ništa investirati niti da ćuje za problemi ili popravci.kuča se ne mođe prodati jer nisu sređene papire.sve ja moram sama.ja sam s mojim pokojnim mužem stekla u brak a djeca nisu ni prst makli a danas jedan ima 31god.i drugi 43god.jeli moguče da ja uz cili moj trud i godine koji sam uložila u moju kuču moram njih pitati i da mi pošalje punomoč iz njemačke za bilo koju radnju koji želim obaviti u kuču?imam penziju od 150 € i mislim na turizam,jer imam nekoliko stana u kuču koji bi mogla iznajmiti da mogu lakše živiti.i sad ja moram moliti njih da mi to odobri.koji je to vic.molim odgovor.hvala unapred za razumjevanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija