Jump to content

Rješenje o obustavi ovrhe?


Mrva05

Preporučene objave

dobro veče, nadam se i očekujem da mi netko odgovri na slijedeće,moje pitanje:

29.rujna 1998. godine, dobio sam :RJEŠENJE Općinskoga sufda u Puli, kojim je riješeno" Postupak u ovom predmetu obustavlja."

Predmet je bila ovrha ,RIadria banke, sada Privredne banke,a u pitanju je bila ovrha na pokretninama. U obrazloženju piše:...kkao ovrhovoditelj u ostavljenom roku nije postupio prema gore narečenom izvješću iako je uredno primio dana 12.lipnja 1998g,valajlo je temeljem članaka 136 st. 2 i 3 Ovršnog zakona odlućiti kao u izreci ovoga rješenja."

Medjutim, od odvjetničkoga ureda koji zastupa Privrednu banku iz Rijeke,kojega sam zaprimio dana 20.10. 2008, upozoravaju m e, da ukoliko ne podmirim dug, pokrenuti ovršni postupak.

Inače, sam 100% invalid, bez lijev noge, sa mirovinom od 1200 kuna, koja je opterećena ratom kredita od 435 kuna, kojeg aSAM PODIGNUO ZA PLAĆANNJE LIJEČENJA U bariokomri, tako da na ruke dobivam 843 kune.

žZanima me .dali postoji neki zastarni rok, dali ovo riješenje obustavlja ovrhu ili im ai neki drugi put za postupak tj. dali mogu ponovno pokrenuti ovršni postupak.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HVALA !!!

Više nisam znao kako d a se ponašam! imam sličan slučaj sa ZABOM, isto sam dobio Rješenje o obustavi ovrhe, prije 12 godina, ali me drže na "crnoj listi" i nikako d ame skinu, nemožeš ništa.

Svejedno, hvala ti na odogovru. Uljepšao si mi ovu kišvitu noć, i dan,ma hvala ti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija