Jump to content

Prijelaz preko pruge


FranZ_99

Preporučene objave

Postovani kolegice i kolege, odma da se ispricam ako je tema negdi vec bila.

Da ne duljim evo sto mi se dogodilo:

Jucer se vozim doma s faksa i zaustavi me murjak da nisam stao na prijelazu vlaka ( gdi nema onih branika ) i sad ono istina da se nisam doslovce zaustavio.

Dopeljal sam se valjda max 20 i u prvoj brzini, i nikako da me ostave i globi me sa 500 kn.

Umeduvremenu se proslo jos 3 lika isto tako ko ja, normalno oni imaju VŽ tablice i nece nje zaustavit ( dogadaj se odvio u podrucju varazdinske zupanije, a ja imam KR reg ).

Kad sam to napomenuo kolegi od ovoga kaj mi pise kaznu, a on meni da ne vidim dobro ( posteno je povisio ton ). Nakon toga nisam vise se usudio bilo kaj komentirati nego uzeo kaznu i oso doma i sad ,me zanima e ima kakvih mogucnosti da se zalim na kaznu buduci da su me doslovce isprepadali i ponizili?

Mislim ono kakvi su mi izgledi da mi se uopce primi zalba i kako bi ju formulirao?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

primjedbme na rad policajaca se salju njihovom zapovjedniku - napisi predstavku

 

- broj znacke policajca imas na prek nalogu

- adrese vjerojatno nema jer policajci misle da to nije vazan sadržaj prek naloga, ali to je vec jedna sasvim druga prica. ja iz vica posaljem na ministarstvo u zg, savska (neki broj) i svaki puta dospije na pravo mjesto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija