Jump to content

pomozi


horzic

Preporučene objave

moj muž ima iz prvog braka sina,za njega plaća 2000kn alim.Pošto se znači opet oženio i iz zajedničkog braka imamo curicu,dali mu se može smanjiti alim. obzirom da je došlo do promjena na našoj strani ali i kod bivše mu .Naime ona živi u izvanbračnoj zaj. već 4 god i u toj zaj.je rodila još 2 djece.Ja također imam sina iz prv. braka i za njega jedva dobivam 1000kn.Zanima me zar sva djeca nisu ista,neka dobivaju više neka jedva išta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

horzic je napisao:

moj muž ima iz prvog braka sina,za njega plaća 2000kn alim.Pošto se znači opet oženio i iz zajedničkog braka imamo curicu,dali mu se može smanjiti alim. obzirom da je došlo do promjena na našoj strani ali i kod bivše mu .Naime ona živi u izvanbračnoj zaj. već 4 god i u toj zaj.je rodila još 2 djece.Ja također imam sina iz prv. braka i za njega jedva dobivam 1000kn.Zanima me zar sva djeca nisu ista,neka dobivaju više neka jedva išta.

 

sva djeca dobivaju onoliko koliko im skrbnici mogu dati/ koliko sud odredi da im mogu dati. Ako vas sadasnji muz ima vecu placu od vaseg bivseg on i placa vise alimentacije.

Međutim, ukoliko vi dobijete djete ili se dogodi druga vaznija okolnost(bolest,smanjenje place) , imate pravo sudskim putem traziti smanjenje alimentacije zbog promjenjenih okolnosti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija