Jump to content

Kome dijete - izvanbračna veza


RoseMadder

Preporučene objave

Ostavila sam oca svog djeteta sa 4 mjeseca trudnoće. Prije, a i poslije toga me neprekidno maltretirao - od prijetnji, uvreda do ucjena. Cijelu trudnoću, a nastavilo se i nakon rođenja djeteta.

Vjenčali se nismo. Rodila sam, dijete je priznao, da bi na prvoj raspravi to povukao i tražio testiraje očinstva, kako mi je kasnije rekao, meni u inat.

Dijete i mene je ignorirao godinu dana, kao i njegovi roditelji. Sa djetetovih godinu dana su tražili da ju vide, kasnije je to ispalo ne radi nje nego radi toga da nas probaju pomiriti jer im je najveća sramota to što sam ga ostavila. Kad sam odbila, dijete i mene su istjerali iz kuće uz rečenicu marš odavde i prijetnje da im dijete više ne mora dolaziti. Znači, do djeteta im nije stalo i sve ide preko nje.

Rasprava oko toga s kim će živjeti dijete bit će uskoro i sad je došao na ideju da nad djetetom traži skrbništvo. Svi mi govore da se ne trebam brinuti, mislite li i vi isto?

Nakon svega više u ništa ne vjerujem..

On radi, a ja sam studentica sa tri ispita do kraja fakulteta i nezaposlena sam - ima li to kakve veze?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija