Jump to content

Pomoc molim


nosdrva

Preporučene objave

Dobio sa poziv na glavnu raspravu od prekrsajnog suda jer su kod mene pronasli 1g marihuane.Naime u optužnom prijedlogu pise da sam "vec prijavljivan za kaznena dijela iz čl. 173 KZ-a Zlouporaba opojnih droga" sto nije istina.Prijavljivan sam zbog krade motornog vozila,ali nikad zbog "zlouporaba opojnih droga".

 

Zanima me sto mi je ciniti slijedece s obzirom na to da sam bio pod uvjetom zbog krade motornog vozila kada su kod mene to pronasli.dakle koji su moguci ishodi cijele price,koja bi mogla biti kazna, te da li je potrebno angažirati odvjetnika?

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

POstavit ću jedno pitanje.

 

Da li je ikada policija kod Vas našla drogu, a da zbog nje niste završili na sudu? Pitam to jer postoje slučajevi kada državno odvjetništvo odbaci prijavu policije zbog beznačajnosti djela (toliko mala količina trave - npr. 0,1 gram).

 

Dakle ako jest, onda je tu možda greška.

Ako nije, onda se policija "zafrknula" i to recite u svojoj obrani i tražite da se to dokaže jer da to nije istina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija