Jump to content

Zagrebparking


dames

Preporučene objave

2000. i 2001.god. parkirao sam auto na označenim parkirnim mjestima i nisam platio parkiranja za što sam dobio pismene kazne,koje također nisam plaćao.2007. god. dobijam ovrhu Zagrebparkinga na koju ulažem prigovor i sve završi na sudu.U prigovoru navodim da je već toliko prošlo vremena da bi trebala biti zastara no međutim na jednu kaznu (premjaštanje auta paukom)dolazim na sud i naravno predstavnika Zagrebparkinga nema , ali me sutkinja obavještava ,na moje pitanje ,o zastari da iste nema u ovom slučaju i ja pomislim vjerojatno zato jer sam prilikom preuzimanja vozila potpisao i da ću platiti kaznu , pa sam ipak platio 300kn s tim da sud još nije okončan.Ali sada još postoje druge kazne koje su ukupno veće i nastale su u isto gore navedeno vrijeme samo što Zagrebparking mi nije isto mogao uručiti ovršni nalog na staru adresu jer sam bio cijelo vrijeme službeno odsutan .U međuvremenu sam preselio na novu adresu koju su preko MUPa pronašli i tek 2007. god. sam i za te kazne dobio ovrhu na kojoj piše da su zahtjev za ovrhu predali 2001.god. i na to isto ulažem prigovor ,ali to još nije na sudu i neznam da li će me isti tužiti. E sad bi postavio dva pitanja:1. da li sam u prvom slučaju trebao platiti 300 kn kazne (jer sam smatrao da sam potpisom o preuzimanju vozila zapravo potpisao ugovor o novčanom potraživanju Zagrebparkinga).2.da li u drugom slučaju može biti zastara jer auto nisam vozio samo ja pa tako ni radio prekršaje, a i nisam ništa potpisivao da bi se nakon toliko vremena osjećao dužnim i kad u stvari nastaje zastara počev od kojeg datuma i nakon koliko vremena od tog datuma. Pitam to jer mi nije jasno da policijske kazne imaju zastaru nakon dvije ili tri god. a Zagrebparking nas može tlačiti do kraja života (malo mi je falilo da onoj sutkinji kažem kako to da mi obični smrtnici moramo sve plaćati po "zakonu" a dok suci se mogu zadužiti novčano i to ne platiti,pa ih kao slučajno zakači zastara(slučaj se dogodio prije nepunih god.dana).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija