Jump to content

Hitno mi je potrebna pomoc!!


Makisa

Preporučene objave

Jedna pomoc ako moze...

 

Moj otac koji ima jednu 1/9 djela u zemljistu sa svoje dvije sestre i dva oceva brata postoji problem na sudu oko fizicke diobe na ocevoj devetini je smjestena kuca u kojoj zivimo ova dva brata su sada bez znanja suvlasnika darovnim ugovorom,darovali svoj dijelove jednom od njihovih sinova.

Da li se darovni ugovor moze ponistiti jer proces diobe traje vec godina na sudu..

Da navedem da u kuci zivi moj otac sa svojom porodicom a kucu je pravio njegov otac.

Kuca je u ratu totalno devastirana i moj je otac sam obnovio kucu,moj otac vec vodi postupak na sudu sticanje prava vlasnistva dosjeloscu jer oceve sestre koje nisu uopste ulagale u izgradnju kuce traze dio ili prodaju kuce.

Kuca je van knjizno vlasnistvo dok je zemljeno knjizni izvadak na pet osoba to jeste moj otac njegove dvije sestre i dva njegova amidze..svi su se udruzili protiv moga oca..

Niko u kuci nestanuje osim moga oca i njegove porodice niti ko drugi preko trideset godina nekoristi zemlju osim moga oca.

To moj otac odrzava sve ove godine.

 

Koje su mogucnosti moga oca da tuzbom dosjelosti ostvari svoja prava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija