Jump to content

Prometna nesreca i odsteta


gianna

Preporučene objave

Sudjelovala sam u prometnoj nesreci kao suvozac, gdje nas je pri satjanju udario auto otraga, s obzirom da sam dozivjela jako trzaj vratom, a od prije imam vrtoglavice i probleme s vratnom kraljeznicom koji su mi se pogorsali nakon ovoga, da li mogu doticnu osobu privatno tuziti i koliko odstete mogu trazit maksimalno, te podlijeze li slucajno tako nesto zastari, znaci ako ga npr ne tuzim godinu dana, da je djelo zastarjelo..nadam se da ste me razumjeli i unaprijed hvala na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vozač koji je prouzročio prometnu nezgodu ima svog osiguravatelja ili će štete koje je napravio platiti Hrvatski ured za osiguranje, te je pokriven do iznosa od 3.500.000 kuna.

 

Za ovaj slučaj će vam sigurno trebati dobar odvjetnik jer će njegov trošak biti puno niži od razlike novaca koje možete dobiti bez njega.

 

Nadam se da ne pričate na sav glas da ste od ranije imali problema sa vratnom kralježnicom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

 

 

Za ovaj slučaj će vam sigurno trebati dobar odvjetnik jer će njegov trošak biti puno niži od razlike novaca koje možete dobiti bez njega.

 

 

Znaci li ovo da uz dobrog odvjetnika mogu ipak nesto dobiti, e da za svoje prijasnje probleme rekoh neurologu al, njezin papir ionako ne bi trebao niko gledat..hmm..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Imala sam jutros sudar,odostraga me na pješačkom čovjek lupio. U europskom smo izvješću napisali da nitko nije ozljeđen, no meni cijeli dan nije dobro, ići ću doktoru. Zanima me, iako smo napisali da nitko nije ozljeđen da li mogu tražiti kakvu odštetu?? Ako je moguće da mi odgovorite na mail. nancy22@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija