Jump to content

Osuđen; ponovo pozvan na glavnu raspravu zbog istog


vexxev

Preporučene objave

Kod pretresa stana, svojevoljno sam predao 1,6 g marihuane i 3 sjemenke (bez namijene). Putem pošte sam dobio i riješenje! Pozvan sam na sud i dobio novčanu kaznu od 800kn! Sada, nakon nekoliko mjeseci sam dobio ponovni poziv na sud - na glavnu raspravu za istu stvar, te sad u tom pozivu i optužnom prijedlogu stoji točka 1.: da mogu dobiti zatvorsku kaznu od 8 mj, te novčana kazna u visini od 15 prosječnih dnevih dohodaka; te točka 2.: novčana kazna u visinai od 15 prosječnih dnevnih dohodaka i kazna zatvora u trajanju od 8 godine koja se neće izvršiti ukoliko u roku od 2 godine ne poćinim novo kazneno djelo!

 

Zašto sam ponovno pozvan na sud za nešto što je već presuđeno??

Dal mi netko to može malo pobliže objasniti??

Dal se može izbjeći kazna zatvora od 8 mjeseci uz bilo kakvu mogučnost novčane kazne ili dobrotvornog rada?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo ste prekršajno kažnjeni na prekršajnom sudu, a sada ćete biti kažnjeni u kaznenom.

 

Sve legalno i po propisu.

 

Niste točno napisali.

 

Radi se u optužnom prijedlogu državnog odvjetništva u kojem se predlaže kazna. Možda se već radi i o kaznenom nalogu - presudi bez VAšeg pozivanja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija