Jump to content

zastara za prometni prekrsaj?


ALEN068

Preporučene objave

29.01.2006 sam pocinio prometni prekrsaj buduci da sam onda po starom zakonu imao 0,36 promila te mi je policajac izrekao kaznu od 500 kuna.Na kaznu sam se zalio,nisam je platio,uglavnom to se razvuklo dugo da bi mi do prije nekoliko dana,na vrata ponovo zakucao sudski dostavljac te buduci da nisam bio doma ostavio poruku mojim roditeljima da se javim na sud za dva dana radi preuzimanja nekakvog rjesenja.

E sad zanimalo bi me ako sam prekrsaj napravio 29.01.2006 dakle prije skoro pa tri godine dali je to islo u zastaru?Znam da se rok zastare mijenjao po novom prometnom zakonu te se produzio,al mislim da se to odonosilo samo na kazne od donosenja zakona pa nadalje..Dakle svi stariji predmeti koji nisu bili rijeseni

do donosenja zakona mislim da su podlijegali roku zastare od tri godine...

Pitam to iz razloga zato sto sam imao u sedmom mjesecu 2007 kaznu radi prekoracenja od nekih 12 kilometara pa prepostavljam da se vjerovatno to odnosi na to..Dakle molio bi sve znalce,odnosno ljude koji poznaju pravo bolje od mene da mi malo pojasne to...hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija