Jump to content

komplikacije u trudnoći


PeppermintPatty

Preporučene objave

Molim Vas za savjet

Ovo pitanje odnosi se na moju nećakinju kojoj poslodavac ne uplaćuje plaću na tek. račun i ne uplaćuje doprinose MIO i zdravstvo kao niti porez na doh.

E, sad je cura ostala u drugom stanju i ostala na bolovanju zbog komplikacija u trudnoći....i zove mene da se raspitam o tome da li će ona, na osnovu ovih navedenih podataka, imati pravo dobivati naknadu svo ovo vrijeme kad je na bolovanju a kasnije i na porodiljnom. Boji se da neće imati pravo na naknadu iz razloga što njezin poslodavac ne uplaćuje doprinose (jer je firma u blokadi).

Eto, pa kad bi netko odgovorio na njeno pitanje da se uzalud ne sekira (jer šteti djetetu), puno bi joj značilo.

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jučer sam proučavala ovaj novi zakon...ali nisan naišla na ništa ovako specifično...pa možda netko iz prakse zna više o toj temi.

Moje osobno mišljenje je da se moja nećakinja ne treba brinuti i da će joj na tek račun redovno stizati naknada, ali radi sigurnosti bih ipak molila za potvrdu mojeg mišljenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija