Jump to content

Kako napisati i kako poslati odgodu


notssom

Preporučene objave

Uredno sam već tri puta bila na suočenju zbog prolaska kroz crveno u 6. mj. 2007., ali se policajac nije pojavio i sad imam još jedno ročište idući tjedan na Kennedijevom, ali

sad ja stvarno ne mogu doći i hoću poslati zahtjev za odgodom.

Što da napišem, trebam li priložiti avio kartu, kud i kako poslati odgodu?

 

Lijepo molim savjet.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo tako - urudzbirati u pisarnici suda ili prep postom

 

protiv policajca koji se ne pojavljuje na sudu napisite predstavku, a sucu predlozite da se policajca privede i silom dovede na sud.

 

 

i za kraj oko slika

Fotografije načinjene uređajima iz stavka 1. ovoga članka, izrađuju se samo u slučajevima kada su neophodno potrebne u prekršajnom postupku po zahtjevu prekršitelja ili prekršajnog suda. Troškovi izrade fotografija zaračunavaju se osobama protiv kojih se vodi prekršajni postupak i koje su proglašene krivim.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A što sve trebam napisati?

 

Problem mi je što nemam kartu kod sebe nego ću je tek dobiti pred put, a odgodu bi već trebala poslati ako hoću da dođe na vrijeme...

 

...zapravo meni paše da policajac ne dođe, u 6. mjesecu će mi isteći 2 god. pa ako bude sreće, moj prekršaj će otići u zastaru.

Mislim da nemam šanse protiv policajca, ionako će sud vjerovati njemu a ne meni...

 

 

hvala na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija