Jump to content

Pomoc- Inkaso Servis!


StudenticaRi

Preporučene objave

Prije godinu i pol sklopila sam ugovor sa Vipom za wireless internet u sklopu CarNET-a, jer kao student sa sifrom imam kod njih pravo na popust. Svaki racun uredno je podmiren.

 

U rujnu 2008. godine otisla sam u Poljsku gdje sam koristila taj internet i skinula 150 Mb podataka. Kada sam se vratila kuci shvatila sam da mi je pristup internetu ukinut zbog ne placenih dugova. Nakon dva tjedna dosao je racun sa dugom od 4300 Kn!!!

 

Moja mjesecna prtplata iznosila je do tada 69 kn za paket od 512 Mb prometa mjesecno. Kada sam zvala sluzbu za korisnike nitko mi nije znao reci po kojem cjeniku se naplacuje roming niti gdje mogu naci taj cjenik (ukljucujuci i internet stranice i poslovnice). Ulozila sam sluzbenu zalbu, nekoliko puta razgovarala s ljudima u poslovnicama i sluzbom za korisnike. Racun nisam podmirala jer kao studentica ni nemam tolika sredstva, niti znam po kojoj osnovi mi je naplacen toliki racun! Na koji jos kao imam i studentski popust!!!

 

Danas mi je stigla na kucnu adresu uplatnica od Inkaso Servisa na cifri od 5341 KN!!! Koju moram uplatiti do 4.3. Ne znam sta da radim. Ja sa doticima nikada nisam imala ikakvog kontakta i ne znam koji bi trebao biti moj sljedeci korak...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako te VIP nije do sada tužio mislim da je nastupila zastara potraživanja.

zastara za telefonske račune pa predpostavljam i za internet je godinu dana od nastanka računa.

ili plati VIP-u račun iako je u zastari

ili čekaj rješenje o ovrsi i na isto rješenje izjavi žalbu

i između ostalih činjenica obavezno istakni i zastaru potraživanja.

predpostavljam da će vip(ovrhovitelj)od strane suda biti upučen da u parnici vrši svoja potraživanja.

obavezno se pozvati na zastaru potraživanja .

na istu sud ne pazi po službenoj dužnosti i ako se ne pozoveš na zastaru potraživanja može ti biti određeno da platiš račun sa kamatama i sudskim troškovima.

na zastaru se obavezno pozvati i pismeno u očitovanju na tužbu ili u žalbi na ovrhu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija