Jump to content

pronalazak posla za vrijeme ljeta


Zekoslava

Preporučene objave

e ovako, naslov teme je mozda malo nespretno oblikovan...ugl, namjeravasm diplomirati prije ljeta, negdje u 5.mj. citajuci ovdje ove teme, jednom sam naletjela na informaciju da je posao u odvjetnickom uredu dobro traziti prije/za vrijeme ljetnih godisnjih odmora, da im tada trebaju vjezbenici, dok je meni jedna odvjetnica rekla da je bas u tom razdoblju teze, bas zbog tih godisnjih odmora.

 

eto, ako mi itko od vas ima sto korisno reci na ovo moje pitanje, bila bih zahvalna :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa nema nekog pravila.

 

Ali, odvj. uredi su uglavnom zatvoreni za vrijeme ljeta, a idealno virjeme za pronaći posao je krajem osmog, poč devetog mjeseca jer najveći broj vježbenika spaja učenje za pravosudni s godišnjim.

 

Ali ja ne kužim ovo pitanje iz razloga što je logično da ćeš tražiti posao kadea diplomiraš bez obzira radi li se o ljetu, proljeću ili zimi.

 

Šalji životopise i ne razmišljaj puno o tome ššto ti drugi govore.

 

Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zekoslava je napisao:

 

ali, ovo zaista nisam znala da su odvjetnicki uredi zatvoreni prek ljeta!!! :-?

mislis i oni manji, i veca odvjetnicka drustva??? :misli:

 

Većina ih je zatvorena jer sud ne radi u u osmom mjesecu, a rasprave se razrijede još u sedmom. Ja radim u društvu i imamo kolektivni. Naravno da ima ureda koji rade i ljeti, ali su rijetki.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija