Jump to content

zabranjeno-šutnja


lipi

Preporučene objave

neznam zašto nešto zabranjivati!!pa tko će o tome govoriti i tko ima veća prava o tome govoriti od nas branitelja pa valjda smo mi stvorili ovu hrvatsku!!!tako su nam 60 godina govorili nesmiš ovo nesmiš ovu pjesmu zapivati,nesmiš vređati ovog pa onog,nesmiš reći da si hrvat!!!pa cjela nacija o tome priča tv,mediji i sad odjednom nije ovaj forum za to, a ja baš mislim da je ovo pravo mjesto za to i te kakvi su to problemi za branitelje,/tko se smrata braniteljem/!!! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dragi prijatelju;pogrešno mjesto,pogrešna tema.Nisam moderator ni zlonamjeran, ali ovdje se odgovara na pitanja ljudima koji traže pomoć,savjet,upute i sl.Bez uvrede ali pokušaj na forumima 1. http://www.phpbbplanet.com/buskojezero/viewtopic.php?t=8&sid=c5f39458a8f4a7c5a6cff983652d1165&forum=buskojezero 2.http://forum.net.hr/forums/t/211805.aspx 3.braniteljski forum

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mogao bi postaviti mnogo pitanja,jer su branitelji od---- stoljeća svi su branili i stajali na braniku domovine,sve se veže na branitelje,,.kada bi postavio prvo pitanje odma bi zabranili ovu temu!!!

ali nisam malo dijeta da se preoucavam preko ovog foruma,

jer stvarno treba braniteljima pomoći kao što i sam tražim pomoć,

ali nije mi jasno da se bojite ISTINE nemojte se bojati kao što se nismo bojali ..,91, :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija