Jump to content

Pomoc pri pisanju prigovora!!!!


rus189

Preporučene objave

Ovako, jucer su me zaustavili policajci koji su bili u ophodnji, a ja sam taman sa skuterom isao od faksa do plodina koji su jedno od drugih udaljeni jedno 50metara, i reko necu sad kacigu stavljati. i parkiram ja kod plodina i dodu oni iza mene i pocnu mi srat, a kaciga mi je bila na skuteru izmedu nogu. i pokusao sam se ispricat policajcu ali spicip mi je 1000kn i to putem obaveznog prekrsajnog naloga. sad buduci da mi je to prvi put da sam kaznu dobio, morao bih poslat njima prigovor na to. Ima li koja dobra dusica ovdje na forumu koja bi mi pomogla napisati prigovor jer stvarno neznam sam napisati. Hvala unaprijed. Moze na PM ili na mail.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam ataj i taj

bla bla

 

 

PU ta i ta

Adresa ta i ta

 

 

Prigovor protiv obaveznog prekrsajnog naloga

 

Ovako, jucer su me zaustavili policajci koji su bili u ophodnji, a ja sam taman sa skuterom isao od faksa do plodina koji su jedno od drugih udaljeni jedno 50metara, i reko necu sad kacigu stavljati. i parkiram ja kod plodina i dodu oni iza mene i pocnu mi srat, a kaciga mi je bila na skuteru izmedu nogu. i pokusao sam se ispricat policajcu ali spicip mi je 1000kn i to putem obaveznog prekrsajnog naloga. sad buduci da mi je to prvi put da sam kaznu dobio odlucio sam natrkeljat ovaj prigovor.

 

trazim da mi ukinete kaznu jer je fakat preglupo da budem kaznjen od prve.

 

e da, i onog lika koji mi je sral za kacigu posaljite sto dalje od mog faksa jer ga vise tam nemrem vidit

 

u potpisu

bla bla

 

 

u gradu tom i tom dana tog i tog

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija