Jump to content

posjedovanje marihuane


tralala

Preporučene objave

prekjucer sam sa 2 frendice uhvacena u konzumaciji jointa,policajac je vidio kad sam bacila joint,te rekao(iz sale vjerojatno):sta ste samo jedan dim povukle?na sto su moje prijateljice rekle da sam ja upravo palila joint kad je on naiso,i da sam povukla jedan dim,a da znaci one nakraju nisu ni pusile(iako jesu).i joint je vec bio napola popusen.doveli su nas u postaju,izvrsili pretres,zapisali izjave,te se mene tereti za posjedovanje zato sto sam ja bila ta koja ga je imala u ruci kad je policajac naisao.na papiru za privremeno oduzimanje predmeta su napisali da je mase cca 0,5 grama,iako je to nemoguce,jer smo sveukupno imale 0,5 grama,i to smo razdijelile u 3 jointa s tim da je on nas zatekao sa zadnjim(napola popusenim).u njihovim izjavama su zapisali sve isto kao i meni,osim sto su uz svaku njihovu radnju dodali sa xxx xxxx(moje ime i prezime),npr u 12:45 dosla je sa xxx xxxx,koja je imala joint,na odredeno mjesto,te sa xxx xxxx otisla u obliznje grmlje itd...i sad me zanima sto dalje,kad mogu ocekivati poziv za prekrsajni i kazneni sud i koje kazne mogu ocekivati?imam 18 godina,i idem u srednju skolu.i dali moji roditelji umjesto mene mogu prim ti plavu kuvertu ili to bas ja moram potpisati?(nezelim da oni saznaju,a moguce je da saznaju ako postar dode kad mene nece biti doma.)hvala unaprijed na citanju ovog velikog i malo zbrcanog posta(jos sam u soku):P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ne shvacam kako vec nisu prilikom uhicenja doznali jer plavci moraju zvati staratelje ako su u pitanju osobe do 21. godine starosti.

 

Ali nebitno, roditelji ce svakako saznati, vjerojatno ces morati kod socijalnog radnika, vjerovatno ce on ispitivati i njih sto se tice okolnosti tvog zivota, ucenja i tako to.

 

Ugl, roditelji ce 100% saznati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija