Jump to content

TV-iskopcani-platiti mjesecnu naknadu?


vjerujem

Preporučene objave

xx dana prijavio sam promjenu svojeg boravista, gdje akltualno zivim, a stan je moje vlasnistvo vec duze vrijeme, medutim do prije par mjeseci boravio sam poslovno u drugom gradu, te sam samo privremeno dolazio u svojem stanu)

 

slucajnost, nakon par dana moje promjene boravista, susjed mi je neovlasteno ukinuo kablove moje antene, kako bi sebe spojio, te sam odmah reagirao pravnim putem.

 

dan danas ja nisam prijavio da posjedujem TV,posto fakticki isti ne radi, jer su mi kablovi antene iskljuceni.

 

1)da li ja trebam ipak prijaviti TV, iako ga ne rabim?

a cekam presudu Suda kako bi mi tuzeni vartio kablove na prvobitno stanje. a mislim da bi taj postupak mogao potrajati godinama

 

ne cini mi se pravilno da placam nesto sto uopce ne koristim...

 

2)da li ja mogu, nakon sto bude dovrsna presuda, znaci nakon tko zna koklo mjeseci,zapoceti novi postupak protiv tuzenog radi prouzrokovane stete, sto sam bio mjesecima i mjesecima, a mozda i godinama) bez prikljucka antene na Tv upravo radi njegovog neovlastenog djela?

da li postoji neki rok za poduzeti takvu tuzbu? (i prema kojem clanku i kojeg Zakona bi ja mogao uruciti takvu tuzbu?)

Ja sad ne mogu ista popravlajti, bas radi toga sto je u tijeku parnicki postupak, pa u slucaju da dodje do sudskog ocevida, trebam ostaviti dokaze kakvi jesu.mislim. znaci pocupani kablovi(i ja fino bez televizijskog prikljucka..)

 

3) od dana kupnje tog stana, znaci pred dugo godina, nisam ni tada prijavio Tv u svojem vl.stanu, bas radi toga sto sam znao da trebam poslovno otpuovati za nekoliko godina,stoga nisam smatrao nuznim prijaviti TV u svojem vlasnickom stanu, posto ga nisam koristio. (vec sam uredno placao TV naknadu u dugom gradu gdje sam tada boravio )

Da li sam ja pogrijesio?

 

sorry, znam da ima dosta pitanja..ali...jako mi je vazno to znati.da mi ne bi sad iz inata tuzeni poslao tv inspekciju sto nisam prijavio TV, mada je on kriv za meni prouzrokvanu stetu (te imam dokaze o istoj, i vidljivo je da su kablovi iscupani) sto mi tv ne radi..ali nikad se nezna..

 

puno hvala

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija